24 مارس 2020
مارس 24, 2020

جراحی بینی ترمیمی

مارس 24, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی : عوامل مختلفی همچون مهارت جراح ، نوع بینی و خود بیمار در نتیجه نهایی جراحی بینی تاثیر گذار هستند. اما در برخی موارد ممکن است نتیجه عمل چندان مطلوب و مورد نظر بیمار نباشد و حتی بینی دارای ایراداتی بوده و فرد با مشکلات تنفسی مواجه باشد. در این حالت غالبا افراد برای انجام جراحی بینی ترمیمی تصمیم می گیرند. ( جراحی بینی در بندرعباس )

این مشکلات معمولا به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه ایجاد می شود. در مواردی ممکن است بینی با گذشت زمان دچار تغییراتی همچون افتادگی نوک بینی شود و فرم بینی را دستخوش تغییراتی نماید.

اما درباره جراحی بینی ترمیمی باید بدانید که این جراحی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار بوده و حتی پیچیده تر از جراحی بینی اولیه می باشد.

جراحی بینی ترمیمیمشکلاتی که با جراحی بینی ترمیمی برطرف می شوند عبارتند از :
اصلاح عدم تقارن سوراخ های بینی
اصلاح کجی بینی
اصلاح افتادگی نوک بینی
اصلاح کلیه مشکلاتی که در جراحی بینی قبلی برطرف نشده اند. ( همچون انحراف یا قوز بینی )
اصلاح فرورفتگی یا برآمدگی که بر اثر جراحی بینی اولیه ایجاد شده است.
اصلاح مشکلات تنفسی پدید آمده از جراحی بینی اولیه
برطرف کردن کوچکی یا سر بالا بودن بیش از حد بینی
زمان مناسب برای انجام جراحی بینی ترمیمی

در مواردی که ایرادات بینی جزئی باشند و در صورت صلاحدید پزشک ، پس از ۶ ماه ترمیم بینی در مطب و با بی حسی موضعی صورت می گیرد. اما زمانی که بینی با مشکلات زیادی مواجه باشد ، جراحی ترمیمی مجددا در اتاق عمل و تحت بیهوشی کامل انجام خواهد شد. نکته قابل توجه برای انجام این جراحی این است که باید حداقل یک سال از عمل قبلی گذشته باشد. در این مدت تورم بینی به طور کامل فروکش کرده و ایرادات بینی قابل تشخیص می شوند. حتی در مواردی ممکن است ایراد بینی به دلیل ورم باشد و پس از فروکش کردن آن ، خود به خود اصلاح شود.

بنابراین برای انجام جراحی بینی ترمیمی نباید عجله داشته باشید و به جراح بینی خود اعتماد کنید.

هزینه جراحی بینی ترمیمی
همانطور که گفته شد ، جراحی بینی ترمیمی در مقایسه با جراحی بینی اولیه پیچیده تر است ، به همین دلیل هزینه آن به نسبت بیشتر خواهد بود.

خانم دکتر فائقه بنار ، متخصص گوش حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی بندرعباس ، در این زمینه از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما را در رسیدن به فرم بینی مطلوب و زیباتر یاری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه جراحی بینی ترمیمی ، می توانید با شماره تلفن های ۰۷۶۳۲۲۱۳۱۲۷ و ۰۷۶۳۲۲۱۳۱۳۶ تماس حاصل فرمایید.